Dzwonek gong dwutonowy

Typ 03
Baby Gong

Typ 014
Dzwonek gong TON COLOR

Typ 013N
Wyłącznik bistabilny

Typ WBV-1
Automat schodowy

Typ ASV-1
Firma „Videotronic” s.c. - producent elektronicznych sygnalizatorów wędkarskich, producent art. elektrotechnicznych (dzwonki, gongi domowe, przemysłowe oraz akcesoria elektr.) Firma powstała w 1987 r. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją podzespołów elektronicznych stosowanych w audio-video. W tym czasie byliśmy również liczącym się w kraju dystrybutorem sprzętu audio-video.

W latach 90-tych podjęliśmy z dużym sukcesem produkcję elektronicznych sygnalizatorów wędkarskich wg własnego projektu. Dowodem wysokiej jakości naszych produktów i uznania na wymagających rynkach europejskich był 90% udział eksportu w naszej sprzedaży ogółem. Kierunki eksportowe to : Niemcy, Holandia, Wielka. Brytania, Francja, Austria, Czechy i Włochy.
Jednocześnie od roku 2000 jesteśmy znaczącym w Europie producentem pełnej gamy dzwonków i gongów domowych oraz przemysłowych. Nasze wyroby elektrotechniczne można znaleźć, oprócz Polski, również na Litwie, Łotwie, w Rosji, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Jesteśmy także producentem podzespołów elektrotechnicznych stosowanych w wyrobach finalnych innych producentów z branży.

Dbając o zadowolenie klienta ciągle rozszerzamy naszą ofertę. Wprowadzamy nowe modele dzwonków, alarmów oraz domofonów. Nasz atut to wysoka jakość, atrakcyjne ceny, korzystne warunki płatności oraz szybka realizacja zamówień.

Zakład Elektroniczny "Videotronic" s.c. wykonując uprawnienie wynikające z Art.57.1 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. IV r 180 / 2005 poz. 1495) uzyskał numer rejestracyjny GIOŚ-E0003384WZ

Wykonując obowiązki producenta wprowadzającego na rynek polski sprzęt elektryczny i elektroniczny, Videotronic s.c. zawarł w dniu 27.09.2006r., z Organizacją Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego "Biosystem Elektrorecykling" umowę, w ramach której organizacja "Biosystem Elektrorecykling" jest uprawniona do przejęcia od wprowadzającego obowiązków wynikających z ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą przepisów o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. z 2008r Nr 223, poz. 1464) dla produktów z naszej oferty podlegających ustawie o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, faktury VAT zawierają koszty ospodarowania odpadami (KGO)